Zobacz promocje Szybka oferta Porozmawiajmy

Ruszył nasz nowy projekt – EkoAkademia!

Wychodząc naprzeciw potrzebom prężnie rozwijającej się branży fotowoltaiki, rozpoczęliśmy działalność szkoleniową i utworzyliśmy EkoAkademię OZE. Był to naturalny etap w rozwoju firmy. Poza doskonale przygotowaną kadrą, która potrafi przygotować specjalistów w kilku kierunkach, dysponujemy nowocześnie przygotowaną infrastrukturą – EkoCentrum OZE. To jeden z naszych obiektów, stworzony właśnie po to, by stać się zapleczem badawczo-rozwojowym. Uczestnicy szkoleń uzyskają więc nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne.

W sierpniu 2021 roku EkoEnergia Polska uzyskała Akredytację Urzędu Dozoru Technicznego  uprawniającą do prowadzenia podstawowych i przypominających szkoleń dotyczących systemów fotowoltaicznych. Warte podkreślenia jest to, że jesteśmy jedyną jednostką w województwie świętokrzyskim, która uzyskała powyższą akredytację.

EkoAkademia OZE organizuje szkolenia, spotkania, warsztaty dla wielu grup społecznych.  Począwszy od studentów i uczniów, którzy znajdują tutaj doskonałą bazę do ćwiczeń, przez instalatorów a na służbach pożarniczych

Oprócz typowych płatnych kursów, prowadzimy również bezpłatne spotkania dla przedstawicieli wielu gmin. Podczas nich wyjaśniamy zasady działania instalacji PV, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Takie spotkania pozwalają rozwiać wątpliwości i wzmocnić wzrost świadomości społeczeństwa na temat ochrony przyrody, a także większego zaangażowania mieszkańców w pozyskiwanie wiedzy na temat ekologicznej energii, nowoczesnych rozwiązań, najefektywniejszej pracy instalacji OZE i optymalnych połączeń instalacji.

 Zapraszamy Państwa do współpracy!  

Więcej:

https://www.ekoenergiapolska.pl/szkolenia/