Zobacz promocje Szybka oferta Porozmawiajmy

Czas trwania: 2 dni – 16h (8:00-16:00)

Certyfikowany Instalator
Systemów Fotowoltaicznych

Czas trwania: 6 h (9:00-15:00)
Zajęcia teoretyczne – 2 h i praktyczne- 4 h

Pomiary elektryczne
instalacji fotowoltaicznej

Czas trwania: 1 dzień – 7 godzin (9:00- 16:00)
Zajęcia teoretyczne – 3 h i praktyczne- 4 h

Audyt i odbiór instalacji
fotowoltaicznej

Czas trwania: 5 dni (40 h)
Zajęcia teoretyczne – 2 dni i praktyczne – 3 dni

Monter mikro i małej instalacji
OZE – systemy fotowoltaiczne

Czas trwania: – 5 h (9:00 – 14:00)
Zajęcia teoretyczne – 2 h i praktyczne- 3 h

Konfiguracja systemów
fotowoltaicznych
(szkolenie dla instalatorów)

Czas trwania: 2 dni – 16h (8:00-16:00)

Projektowanie systemów PV

Zapoznaj się
z Regulaminem szkoleń

Przeczytaj
klauzule RODO

Sprawdź terminarz
szkoleń

Szukasz dogodnego terminu?
Znajdź to czego potrzebujesz!

EkoEnergia Polska wychodząc naprzeciw potrzebom prężnie rozwijającej się branży fotowoltaiki rozpoczęła działalność szkoleniową i utworzyła EkoAkademię OZE. Był to naturalny etap w rozwoju firmy. Poza doskonale przygotowaną kadrą, która potrafi przygotować specjalistów w kilku kierunkach, dysponujemy nowocześnie przygotowaną infrastrukturą – EkoCentrum OZE. To jeden z naszych obiektów, stworzony właśnie po to, by stać się zapleczem badawczo-rozwojowym. Uczestnicy szkoleń uzyskają więc nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne.

W sierpniu 2021 roku EkoEnergia Polska uzyskała Akredytację Urzędu Dozoru Technicznego  uprawniającą do prowadzenia podstawowych i przypominających szkoleń dotyczących systemów fotowoltaicznych. Firma jest jedyną jednostką w województwie świętokrzyskim, która uzyskała powyższą akredytację.

Rozszerzając działalność o  EkoAkademię, firma EkoEnergia stała się wsparciem, nie tylko dla stawiających pierwsze kroki w branży instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii – fotowoltaice i innych systemach, ale również dla doświadczonych specjalistów, którzy będą uzupełniać wiedzę dzięki szkoleniom teoretycznym i praktycznym oraz spotkaniach dyskusyjnych.

Oprócz typowych płatnych kursów, firma prowadzi bezpłatne spotkania dla przedstawicieli wielu gmin. Podczas nich wyjaśniamy zasady działania instalacji PV, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Takie spotkania pozwalają rozwiać wątpliwości i wzmocnić wzrost świadomości społeczeństwa na temat ochrony przyrody, a także większego zaangażowania mieszkańców w pozyskiwanie wiedzy na temat ekologicznej energii, nowoczesnych rozwiązań, najefektywniejszej pracy instalacji OZE i optymalnych połączeń instalacji. Zapraszamy Państwa do współpracy! 

Galeria

Kontakt

MASZ PYTANIA?

Aneta Średnicka
Specjalista ds. szkoleń
+48 512 293 792
aneta.srednicka@ekoenergiapolska.pl