Zobacz promocje Szybka oferta Porozmawiajmy

Dofinansowania OZE

Inwestycja w OZE jest furtką do skorzystania z wielu form finansowania. Najczęściej przybiera ona postać dotacji w ramach ogólnokrajowych programów rządowych. Oprócz tego warto mieć na uwadze, że osobom inwestującym w prąd z energii słonecznej przysługują lokalne dofinansowania, pożyczki na preferencyjnych warunkach, a także ulga podatkowa.

EKO Card – Twój rabat na eko przyszłość

Możemy sprawić, że Twoja przyszłość będzie lepsza. Zaplanuj z EkoEnergia Polska jesień oszczędności, a wysokie rachunki za prąd przejdą do przeszłości. Zwiększ komfort życia montując instalacje OZE i produkuj przy tym własną dobrą energie. Zostań naszym klientem i odbierz dla siebie lub bliskiej osoby kartę rabatową o wartości 2000 zł.

Program Mój Prąd 5.0

Od 22 kwietnia startuje nabór do Programu Mój Prąd 5.0.
Budżet przeznaczony na dotacje to 955 000 000 zł. Z dofinansowania skorzystać mogą wyłącznie Wnioskodawcy rozliczający się w systemie Net-Billing.

Dach budynku z fotowoltaiką EkoEnergia Polska - Kielce

Program Czyste Powietrze 

Program przeznaczony dla właścicieli i współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub lokali mieszkalnych wydzielonych w budynkach jednorodzinnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Program Moje Ciepło

Współfinansowanie inwestycji polegających na zakupie i montażu nowych pomp ciepła (powietrznych i gruntowych) wykorzystywanych do celów ogrzewania lub ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w nowych budynkach mieszkalnych jednorodzinnych.

Program pożyczkowy w dziedzinie OCHRONA ATMOSFERY z WFOŚiGW

Program pożyczkowy z możliwością częściowego umorzenia w zakresie instalacji OZE – dokładne warunki programu różnią się dla poszczególnych województw.

Program „Mój elektryk” 

NFOŚiGW ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego „Mój elektryk”. Celem programu jest uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza poprzez dofinansowanie przedsięwzięć polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie poprzez wsparcie zakupu/leasingu pojazdów zeroemisyjnych.

Energia Plus III nabór wniosków– dofinansowanie do fotowoltaiki dla firm

Program dofinansowania dla firm Energia Plus powstał w celu zminimalizowania negatywnego wpływu przedsiębiorstw na środowisko naturalne i poprawy jakości powietrza. 

Ulga termomodernizacyjna 

Z ulgi skorzystać mogą podatnicy, którzy są właścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Ulga przysługuje za wykonanie przedsięwzięcia termomodernizacyjnego, w tym zamontowanie instalacji fotowoltaicznej. 

Ulga inwestycyjna

Ulgę podatkową za zakup instalacji fotowoltaicznej mogą uzyskać zarówno rolnicy ryczałtowi, jak i rolnicy rozliczający się na zasadzie podatku VAT.
Ulga przyznawana jest po zakończeniu inwestycji.

Pomogliśmy naszym Klientom w pozyskaniu dofinansowań na łączną kwotę

20 595 471 ,75 PLN