Zobacz promocje Szybka oferta Porozmawiajmy

Pomożemy Ci w pozyskaniu finansowania

Dofinansowania

Inwestycja w OZE jest furtką do skorzystania z wielu form finansowania. Najczęściej przybiera ona postać dotacji w ramach ogólnokrajowych programów rządowych. Oprócz tego warto mieć na uwadze, że osobom inwestującym w prąd z energii słonecznej przysługują lokalne dofinansowania, pożyczki na preferencyjnych warunkach, a także ulga podatkowa.

EKO Card – Twój rabat na eko przyszłość

Możemy sprawić, że Twoja przyszłość będzie lepsza. Zaplanuj z EkoEnergia Polska jesień oszczędności, a wysokie rachunki za prąd przejdą do przeszłości. Zwiększ komfort życia montując instalacje OZE i produkuj przy tym własną dobrą energie. Zostań naszym klientem i odbierz dla siebie lub bliskiej osoby kartę rabatową o wartości 2000 zł.

Program „Mój elektryk” 

NFOŚiGW ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego „Mój elektryk”. Celem programu jest uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza poprzez dofinansowanie przedsięwzięć polegających na obniżeniu zużycia paliw emisyjnych w transporcie poprzez wsparcie zakupu/leasingu pojazdów zeroemisyjnych.

Program Czyste Powietrze 

Program przeznaczony dla właścicieli i współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub lokali mieszkalnych wydzielonych w budynkach jednorodzinnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Energia Plus – dofinansowanie do fotowoltaiki dla firm

Program dofinansowania dla firm Energia Plus powstał w celu zminimalizowania negatywnego wpływu przedsiębiorstw na środowisko naturalne i poprawy jakości powietrza. 

Program pożyczkowy w dziedzinie OCHRONA ATMOSFERY z WFOŚiGW

Program pożyczkowy z możliwością częściowego umorzenia w zakresie instalacji OZE – dokładne warunki programu różnią się dla poszczególnych województw.

Ulga termomodernizacyjna 

Z ulgi skorzystać mogą podatnicy, którzy są właścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Ulga przysługuje za wykonanie przedsięwzięcia termomodernizacyjnego, w tym zamontowanie instalacji fotowoltaicznej. 

Ulga inwestycyjna

 

Ulgę podatkową za zakup instalacji fotowoltaicznej mogą uzyskać zarówno rolnicy ryczałtowi, jak i rolnicy rozliczający się na zasadzie podatku VAT.
Ulga przyznawana jest po zakończeniu inwestycji.

Pomogliśmy naszym Klientom w pozyskaniu dofinansowań na łączną kwotę

20 595 471 871,75 PLN

 

Program Pilotażowy „OZE Świętokrzyskie”

 

Dofinansowanie dla inwestycji realizowanych w woj. świętokrzyskim, w formie pożyczki do 100% kosztu kwalifikowanego z umorzeniem 25%, przyznawane na: zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych o mocy od 3 kW do 50 kW, zakup i montaż pomp ciepła o łącznej mocy do 30 kW.

Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 (POIiŚ)

Program mający na celu wsparcie inwestycji dotyczących wytwarzania energii z odnawialnych źródeł wraz z podłączeniem tych źródeł do sieci dystrybucyjnej/przesyłowej.

Dofinansowanie udzielane jest w formie pomocy zwrotnej – pożyczki – z możliwością częściowego umorzenia