Zobacz promocje Szybka oferta Porozmawiajmy

EKOENERGIA POLSKA SPÓŁKA Z O. O.

O firmie

W EkoEnergii czerpiemy energię z odnawialnych źródeł energii. Oferujemy m.in. montaż pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, a także budowy farm fotowoltaicznych. Z innowacyjnymi technologiami docieramy, zarówno do indywidualnych gospodarstw, firm, instytucji, jak i całych gmin.

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była przyjemna i owocna na każdym szczeblu realizacji.
Przeprowadzamy dokładną analizę sytuacyjną, kompleksowo prowadząc naszych Klientów przez kolejne etapy – od sporządzania dokumentacji projektową instalacji, przez wykonywanie projektów instalacji solarnych, fotowoltaicznych i pomp ciepła, aż po pełny montaż, przyłączenie instalacji do sieci energetycznych, hydraulicznych, a także realizację całościowych zadań termomodernizacyjnych, w tym również dokonywanie okresowych pomiarów wspierających optymalne wykorzystanie wdrożonych rozwiązań. Ponadto pomagamy naszym Klientom w pozyskaniu dofinansowania na instalację OZE.


Naszym priorytetem jest ekologia, dlatego robimy wszystko, by nasze działania inspirowały do zmiany na lepsze. Promujemy odnawialne źródła energii i to na nich się koncentrujemy. Ich bezkres daje ogromne pole do popisu, które zapewnia naszym Klientom niekończące się zasoby energii, bo jak wiadomo, do kiedy będzie świecić słońce, do wtedy powtarzany będzie cykl termiczny przemiany energii słonecznej, który wykorzystujemy do produkcji tak niezbędnej nam do życia energii elektrycznej lub cieplnej.

Holding


Energy Pack Solutions S.A.

Naszą misją jest rozwój energetyki słonecznej. Jesteśmy specjalistami w prowadzeniu inwestycji związanych z farmami fotowoltaicznymi.
Doświadczony i profesjonalny zespół specjalistów, kompleksowo zrealizuje inwestycję na każdym etapie. Obecnie realizujemy projekty
o łącznej mocy ponad 210 MW.


Energy Trade Solutions S.A.

Działalność spółki ukierunkowana jest na obsługę eksploatacji farm fotowoltaicznych. Dbamy o wysoką efektywność związaną ze sprzedażą energii w ramach posiadanej koncesji na obrót. Dodatkowy obszar działalności stanowi utrzymywanie wysokiego poziomu produktywności poprzez: codzienny monitoring pracy farmy, okresowy monitoring termowizyjny oraz bieżącą dbałość o maksymalizację produkcji (mycie, koszenie).
Zarządzane przez ETS SA farmy PV będą wchodziły w organizowane lokalne obszary bilansowania rozliczane w ramach umów CPPA.

Doświadczony zespół

Zaufaj ekspertom

Zespół naszych doświadczonych profesjonalistów kompleksowo analizuje potrzeby każdego z klientów, a następnie precyzyjnie dobiera instalację, którą w kolejnym etapie jest profesjonalnie montowana przez naszych wykwalifikowanych serwisantów.


Zyskaj niezależność energetyczną. Zatroszcz się o środowisko i swoje finanse. Chodźmy razem w stronę słońca.


EkoEnergia – dobra energia w Twoich rękach.

Inwestujemy w dobrą energię

EkoCentrum OZE

Posiadamy własne Centrum Badawczo-Rozwojowe.
Ośrodek zajmuje aż 1,5 tys. m² i posiada 49 stanowisk badawczych, gdzie dokonywane są badania pod kątem maksymalnej wydajności w różnych warunkach pracy modułów PV, pomp ciepła, a także kolektorów słonecznych. Jest to źródło odpowiedzi na pytanie, jakie rozwiązania stosowane w sektorze OZE są najbardziej efektywne,
i które z nich będą najlepsze dla poszczególnych użytkowników – przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, osób fizycznych.

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 1.2 „Badania i rozwój w sektorze świętokrzyskiej przedsiębiorczości”