Kontakt

biuro

tel.: +48 500 010 119
tel.: +41 278 72 75
biuro@ekoenergiapolska.pl

Kielecki Park Technologiczny
ul. Olszewskiego 20,bud. ROMA moduł C
25-663 Kielce

Marlena Religa-Fałek
Dyrektor realizacji inwestycji
+48 882 494 792
marlena.religa@ekoenergiapolska.pl

Instalacje fotowoltaiczne
Monika Anasiewicz
Specjalista ds. Zamówień publicznych, Asystent projektanta
+48 882 494 791
przetargi@ekoenergiapolska.pl

Paulina Bakalarz
Inżynier budowy, Asystent projektanta
+48 506 659 724
paulina.bakalarz@ekoenergiapolska.pl

Klaudia Drozdzowska
Inżynier budowy, Asystent projektanta
+48 512 293 792
klaudia@ekoenergiapolska.pl

Paulina Dziubińska
Inżynier budowy, Asystent projektanta
+48 692 409 600
paulina.dziubinska@ekoenergiapolska.pl

Filip Gołda
Inżynier budowy, Asystent projektanta
+48 506 154 808
filip.golda@ekoenergiapolska.pl

Karolina Katanowska
Inżynier budowy, Asystent projektanta
+48 500 010 138
karolina.katanowska@ekoenergiapolska.pl

Dominik Radomski
Kierownik budowy, Projektant instalacji elektrycznych
+48 600 469 867
dominik.radomski@ekoenergiapolska.pl

Judyta Szymkiewicz
Inżynier budowy, Asystent projektanta
+48 507 926 966
judyta.losiak@ekoenergiapolska.pl

Dorota Wideł
Projektant instalacji elektrycznych, Inżynier budowy
+48 571 267 025
dorota.widel@ekoenergiapolska.pl

Przemysław Zawodziński
Inżynier budowy, Asystent projektanta
+48 506 659 858
przemyslaw.zawodzinski@ekoenergiapolska.pl

Instalacje sanitarne
Paweł Dąbrowski
Inżynier budowy, Asystent projektanta
+48 787 907 291
pawel.dabrowski@ekoenergiapolska.pl

Mieszko Maciejewski
Kierownik działu sanitarnego
+48 509 454 363
mieszko.maciejewski@ekoenergiapolska.pl

Aleksandra Skrzyniarz
Inżynier budowy, Asystent projektanta
+48 501 488 117
aleksandra.skrzyniarz@ekoenergiapolska.pl

Anna Wojsa
Inżynier budowy, Asystent projektanta
+48 515 341 261
anna.wojsa@ekoenergiapolska.pl
Bartosz Firmanty
Dyrektor innowacji i rozwoju
+48 500 131 181
bartosz.firmanty@ekoenergiapolska.pl
+48 728 708 821
symulacje@ekoenergiapolska.pl
Patrycja Chojnecka
Dyrektor księgowości
+48 509 454 390
patrycja.chojnecka@ekoenergiapolska.pl

Jolanta Cedro
Specjalista ds. kadr i płac
+48 660 238 637
jolanta.cedro@ekoenergiapolska.pl

Adrianna Dróżdż
Specjalista ds. kadr i płac
+48 728 872 240
adrianna.drozdz@ekoenergiapolska.pl

Aneta Dudzik
Specjalista ds. księgowości
+48 728 872 240
Aneta.dudzik@ekoenergiapolska.pl
Paulina Szumska
Specjalista ds. obsługi biura
+48 787 907 296
paulina.szumska@ekoenergiapolska.pl
Jadwiga Słoma
Dyrektor zamówień i logistyki
+48 690 930 073
jadwiga@ekoenergiapolska.pl

Karolina Kaleta
Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki
+48 515 341 260
karolina.kaleta@ekoenergiapolska.pl

Marek Szarawara
Magazynier
+48 510 009 208
marek.szarawara@ekoenergiapolska.pl
Piotr Juszczyk
Dyrektor finansowy
+48 530 569 500
piotr.juszczyk@ekoenergiapolska.pl

Agnieszka Pakuła
Kierownik działu dofinansowań
+48 511 153 784
agnieszka.pakula@ekoenergiapolska.pl

Małgorzata Janik-Woyczyńska
Specjalista ds. dofinansowań
+48 502 811 633
malgorzata.janik@ekoenergiapolska.pl

Agata Pobocha
Specjalista ds. dofinansowań
+48 511 149 086
agata.pobocha@ekoenergiapolska.pl
Maciej Drozdzowski
Kierownik serwisu
+48 501 476 498
serwis@ekoenergiapolska.pl

Aneta Średnicka
Specjalista ds. serwisu
+48 501 476 498
serwis@ekoenergiapolska.pl
Karolina Janik
Dyrektor Marketingu
+48 793 529 126
karolina@ekoenergiapolska.pl
marketing@ekoenergiapolska.pl

Ewa Krzemińska
Specjalista ds. promocji
+48 886 360 137
ewa.krzeminska@ekoenergiapolska.pl

Napisz do nas!