Zobacz promocje Szybka oferta Porozmawiajmy

Ekologiczne rozwiązania

Przewagą firmy EkoEnergia Polska jest duże doświadczenie. Działamy na rynku od 2013 roku. Miesięcznie podpisujemy umowy z kilkuset klientami. Wystarczy do nas zadzwonić a my na podstawie rozmowy, pomagamy Państwu wybrać odpowiedni produkt. Czym jest fotowoltaika? To po prostu wytwarzanie energii elektrycznej z darmowego promieniowania słonecznego. Dostępnego wszędzie i dla każdego. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej, nie tylko w domach, ale także w firmach. Ważne jest, żeby takie instalacje były dobrze wykonane. Dlatego EkoEnergia oferuje tylko sprawdzone produkty. Mamy doświadczonych partnerów, którzy dostarczają wysokiej jakości panele słoneczne. Dzięki temu zamontowane przez nas instalacje są odporne i trwałe. Przez wiele lat, będą dla Państwa źródłem oszczędności.

Kolejnym produktem, który oferujemy są magazyny energii. Warto o nich pomyśleć, bo może zdarzyć się, że energii wytworzonej przez Państwa mikroelektrownię będzie za dużo lub za mało w stosunku do zapotrzebowania. W przypadku nadmiaru energii, zostaje ona przekazana do sieci. Magazyn pozwala na gromadzenie energii i wykorzystanie jej, gdy pojawi się niedobór. Jest idealnym rozwiązaniem, gdy instalacja fotowoltaiczna nie może być podłączona do powszechnej sieci.

Nowym produktem, który oferujemy są stacje ładowania samochodów elektrycznych. Dostarczamy je na miejsce i pomagamy zainstalować. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tego produktu, ze względu na stale rosnące zainteresowanie klientów i pojawienie się na rynku coraz większej liczby samochodów elektrycznych. Własna stacja elektryczna, nie tylko ułatwia użytkowanie auta, ale także można na niej zarabiać. Bardzo ważne jest także, że jest to rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze i szybsze niż korzystanie z gniazdka domowego.

Klienci EkoEnergii bardzo chętnie wybierają także pompy ciepła. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. To rozwiązanie, które jest ekologiczne, ale również niezwykle energooszczędne. Tego typu urządzenia można zainstalować, co bardzo ważne, nie tylko w nowych budynkach, ale po prostu wymienić podczas remontu. Ważną zaletą tego rodzaju systemu ogrzewania jest wydajność. Do ocieplania przestrzeni wykorzystywana jest energia odnawialna, która skumulowana jest m.in. w powietrzu. Pompy przeznaczone są do: podgrzewania wody użytkowej, wody basenowej a także ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń.


Zapraszam do kontaktu
Edyta Barucha, dyrektor handlowy w firmie EkoEnergia Polska
edyta.barucha@ekoenergiapolska.pl
tel. 500 010 119