Zobacz promocje Szybka oferta Porozmawiajmy

Kolektory i panele słoneczne Kielce

Panele fotowoltaiczne w Kielcach

Przy trwałej inwestycji w panele fotowoltaiczne warto zwrócić uwagę na reputację wykonawcy. Firma EkoEnergia Polska może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na terenie Kielc i województwa świętokrzyskiego. Cieszy się opiniami wielu zadowolonych klientów pochodzących z Krajna, Tokarni, Kielc oraz innych miast województwa świętokrzyskiego, którzy wybierali m.in.: zestawy solarne, w skład których wchodzą kolektory słoneczne oraz panele fotowoltaiczne.
Z usług EkoEnergia Polska korzystały również takie przedsiębiorstwa jak Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o. w Lekominie, Audi, Dexwall w Dobrowodzie czy KH Kipper. Zainstalowanie fotowoltaiki pozwala zarówno klientom detalicznym, jak i dużym przedsiębiorstwom na poprawę efektywności energetycznej oraz znalezienie dużych oszczędności w budżecie. W branży solarnej w województwie świętokrzyskim EkoEnergia Polska odznacza się profesjonalizmem i osobistym podejściem do każdego klienta.

Oferta na fotowoltaikę w Kielcach

Osoby z województwa świętokrzyskiego, które szukają alternatywnego źródła energii z ekologicznych, odnawialnych środków znajdą w ofercie EkoEnergia Polska wysokiej jakości panele fotowoltaiczne, kolektory solarne oraz inne elementy składowe domowych elektrowni słonecznych. Dzięki starannemu wyborowi producentów poszczególnych komponentów, EkoEnergia Polska oferuje klientom długoletnie gwarancje w okresie do 15 lat na uszkodzenia mechaniczne i nawet do 25 lat w przypadku instalacji. Specjaliści z EkoEnergia działają w Kielcach oraz na terenie województwa świętokrzyskiego. Nie tylko doradzą Ci, jakie panele fotowoltaiczne będą odpowiednie dla Ciebie, ale także pomogą zaplanować poszczególne etapy montażu instalacji OZE oraz jej umiejscowienie. Wybierając naszych doradców, nie musisz się martwić o formalności czy skomplikowane formularze dotyczące dofinansowania, tutaj także pomożemy dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Instalacja OZE to również wybór zgodny z duchem czasu i ekologią, gdyż alternatywne źródła energii z powodzeniem przyczyniają się do redukcji emisji CO2 oraz innych zanieczyszczeń związanych z paliwami kopalnymi. Obsługa przez EkoEnergia Polska to nie tylko instalacja fotowoltaiczna, ale także doradztwo.

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Kielcach i świętokrzyskim

Osoby, które zainteresowane są dofinansowaniem realizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach dzięki zamieszkaniu na terenie województwa świętokrzyskiego mogą skorzystać z różnych programów. Inicjatywa Czyste Powietrze dofinansuje nie tylko przydomową elektrownię słoneczną, ale także termomodernizację całej instalacji. Wysokość dotacji w tym programie sięga nawet kwoty 37 tysięcy złotych. Kolejnym dofinansowaniem, o które może postarać się mieszaniec Kielc jest bezzwrotna pożyczka
w wysokości do 5 tysięcy złotych w programie Mój Prąd. Na terenie całej Polski można skorzystać także z ulgi termomodernizacyjnej, dzięki której jest możliwość odliczenia w corocznym zeznaniu podatkowym od dochodów do 53 tysięcy złotych wydatków na fotowoltaikę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszymi przedstawicielami.