Zobacz promocje Szybka oferta Porozmawiajmy

DOFINANSOWANIE NA MAGAZYN & FOTOWOLTAIKĘ

Zyskaj szybką pomoc w uzyskaniu dofinansowania nawet do 23 000 zł na fotowoltaikę i magazyn energii

Zestaw fotowoltaika + magazyn energii to sprawdzony sposób na zmniejszenie domowych rachunków za energię elektryczną!

Instalacja fotowoltaiczna to idealny sposób na produkcję prądu, który jest czysty, ekologiczny i wydajny. Właściwie dobrana i profesjonalnie zamontowana instalacja pomoże Ci obniżyć rachunki nawet do 90%.

Z kolei magazyn energii przechowuje wyprodukowaną energię, którą później w każdej chwili można wykorzystać. Posiadanie własnego magazynu energii zapewni Ci bezpieczeństwo energetyczne, ponadto przełoży się na większy zysk oraz szybszy zwrot inwestycji w panele fotowoltaiczne.

Czy wiesz, że..?

Energia gromadzona w bateriach magazynu całkowicie omija licznik, w związku z czym mamy pełne bilansowanie. Zero kosztów.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów.
Pomożemy Ci w uzyskaniu dofinansowania.

tel.: 41 260 66 00
kontakt@ekoenergiapolska.pl

Kto może dostać dofinansowanie?

Program Mój Prąd przeznaczony jest dla prosumentów rozliczających się z wyprodukowanej energii elektrycznej w systemie tzw. net-billing oraz dla rozliczających się z wyprodukowanej energii elektrycznej w systemie opustów tzw. net-metering, którzy nie skorzystali z dofinansowania do mikroinstalacji fotowoltaicznej, pod warunkiem przejścia na system rozliczania wyprodukowanej energii elektrycznej tzw. net-billing.

Ile kosztuje instalacja?

Najtańsza instalacja fotowoltaiczna na trapezie z magazynowaniem 10 kWh i ubezpieczeniem na 3 lata to koszt 58 500 zł brutto.

Do kiedy można składać wnioski?

Wnioski o dofinansowanie można składać do 31 marca 2023 r.

Nie zwlekaj!

Skontaktuj się z nami i zyskaj szybką pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Napisz do nas